Clarkson, Hammond, May i Stig w Polsce!

Opublikowano: 2013-08-05
„Top Gear Live” w Polsce.
Mężczyźni i kobiety interesujący się motoryzacją szaleją za tą czwórką facetów. Już za niecałe dwa miesiące pojawią się oni na Stadionie Narodowym w Warszawie.

21 września ten warszawski obiekt stanie się areną wielkiej motoryzacyjnej imprezy pt. „Top Gear Live”. Impreza ta jest przeniesieniem niezwykle popularnego na całym świecie programu stacji BBC (w Polsce do obejrzenia na kanale BBC Knowledge) na odbywający się na żywo pokaz. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May zadbają o ekscytujące przeżycia i niezwykłą zabawę.

Top Gear Live zjeździł już cztery kontynenty, był m.in. w Australii, Holandii, Rosji. Występ w Polsce będzie pierwszym takim w Europie Środkowej. Już ponad 1,5 miliona osób obejrzało płonące samochody, popisowe jazdy próbne i niewiarygodne wyczyny kaskaderskie. Każdy prezentowany program jest inny, dostosowywany formułą do miejsca, w którym się odbywa.

Polska edycja programu na żywo będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, bo złożona aż z trzech części:

  • Pit Party – dostępne dla najszybszych 15 tysięcy kibiców, którzy zakupili bilety na imprezę (niestety już nie dostępne) to pokaz najszybszych, najdroższych i najbardziej niesamowitych samochodów świata, możliwość odwiedzenia - niedostępnego zwykle dla widowni - parku maszyn, czy zdobycia autografu od ulubionego kierowcy,
  • Verva Street Racing – czyli przyciągająca, co roku tłumy, jedna z ulubionych warszawskich motoryzacyjnych imprez, a w niej wyścigi, drift, pokazy kaskaderskie, maszyny i kierowcy z całego świata i wiele tego typu atrakcji. Na Stadionie Narodowym swój udział potwierdzili m.in. kierowcy VERVA Racing Team - Patryk Szczerbiński i Kuba Giermaziak i ORLEN Team - Adam Małysz, Jacek Czachor, Marek Dąbrowski i Kuba Przygoński,
  • Top Gear – na zakończenie programu znane wszystkim motoryzacyjne show z ogromną dawką adrenaliny na żywo.


Polscy fani motoryzacji i programu Top Gear niewątpliwie już nie mogą doczekać się tego niesamowitego wydarzenia.

Anna Pytel
(anna.pytel@dlalejdis.pl)

Fot. flickr/Ed Perchick

 

Polecane
Facebook
 
COUNT:27