Jaguar numerem jeden!

Opublikowano: 2013-07-05
Jaguar numerem jeden! - tropem J.D Power and Associates oraz magazynu What Car?
Według badań Satysfakcji Klienta przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii, marka Jaguar została okrzyknięta numerem jeden według ankiet przeprowadzonych...

przez firmę analityczną J.D. Power and Associates w kooperacji z prestiżowym magazynem What Car?.  To nie pierwszy raz kiedy marka Jaguar zyskuje wyróżnienie najlepszej marki w Wielkiej Brytanii.

W wymienionej ankiecie wyróżnienie otrzymał  model Jaguar XF w kategorii najlepszego samochodu dla kadry zarządzającej (Best Executive Car 2013).  Warto podkreślić, że model ten otrzymał ponad 100 międzynarodowych nagród od czasu jego premiery w 2008 roku. Ankietowani podkreślali wysoki poziom komfortu w  modelu Jaguar XF, luksusowe wnętrze oraz niepowtarzalne wrażenia z jazdy.

Dilerzy Jaguar otrzymali pochwałę za sprawną obsługę, fachową informację o produkcie, zapewnienie naprawy w rozsądnych kosztach, oraz za tak prostą cechę jak uczynność.

W  tegorocznej edycji  badań wzięło udział ponad 16 000 brytyjskich kierowców, którzy oceniali  116 modeli spośród 28 producentów samochodów.  Redaktor Naczelny magazynu What Car? Chas Hallett powiedział : „Po raz kolejny spotkaliśmy się ze świetną reakcją podczas tegorocznych badań JD Power / What Car? . Wyraźnie pokazuje to, że właściciele samochodów są chętni, aby zapewnić producentom rzetelną opinię na temat ich doświadczeń z marką/ modelem / dealerem ”.

Zatem wyróżnienie otrzymane przez świadomych Klientów, świadczy o  wiarygodności i o szczerym zadowoleniu z posiadania samochodów marki Jaguar. Być może za rok okaże się, że nie do dwóch a do trzech razy sztuka i brytyjska marka znów nas pozytywnie zaskoczy swoim konsekwentnym działaniem w celu zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Fot. Jaguar
IP

 

Polecane
Facebook
 
COUNT:27