Nie tylko parkowanie - lista dodatkowych usług oferowanych przez przylotniskowe parkingi

Opublikowano: 2018-02-28
Dodatkowe usługi oferowane przez przylotniskowe parkingi!
Czy jedyne na co możesz liczyć parkując swój samochód przy lotnisku to miejsce postojowe? Okazuje się, że nie!

Duża konkurencja między parkingami sprawia, że coraz mocniej podnoszą one standardy, oferując szereg dodatkowych udogodnień.

Rezerwacja online 24 godz. na dobę

Żyjemy w mobilnych czasach. Wielu z nas wszystko załatwia online. Nowoczesny parking Balice powinien mieć opcję dokonywania rezerwacji miejsca parkingowego za pomocą internetu - szybko, wygodnie i bez problemu. Korzystając z opcji rezerwacji, nie czeka nas na miejscu niemiła niespodzianka w postaci braku wolnego stanowiska dla naszego samochodu.

Problem z rozruchem samochodu? Taki problem to nie problem!

Pozostawienie samochodu bez ruchu nawet zaledwie na kilka dni zimą, może zaowocować problemami z jego uruchomieniem. Nieco starszy akumulator, problemy z instalacją, która stale pobiera nieco mocy a alternator nie ładuje baterii i problem gotowy. Co w takiej sytuacji? Nie każdy przecież wozi ze sobą kable rozruchowe (a wielu kierowców nawet nie wie, jak je podłączyć).

Na szczęście, jeśli wybierzemy parking Balice, który oferuje wsparcie w takiej sytuacji, nie musimy się martwić. Prostownik i kable rozruchowe oraz fachowa pomoc osoby, która zna się na tym, jak uruchomić uparte auto, pozwolą ci bezpiecznie wrócić własnym autem z wakacji czy delegacji.

Coś ciężka ta walizka - czy na pewno nie przekroczyliśmy normy?

Zbyt duża waga bagażu może nas słono kosztować. Dlatego najlepiej upewnić się tuż przed odprawą, że nasz bagaż waży dokładnie tyle ile trzeba i ani grama więcej. Walizkę można zważyć na lotnisku przed punktem nadawania bagażu. Niestety często w takiej sytuacji jest już nieco za późno, by redukować nadbagaż. Trzeba albo w jakiś sposób się w niego „ubrać”, albo coś po prostu wyrzucić.

Jeśli jednak zważylibyśmy bagaż jeszcze na parkingu, zawsze można ważącą zbyt dużo parę butów czy sweter, zostawić w samochodzie, unikając zbędnych problemów.

Naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, niektóre parkingi przy lotniskach są zatem wyposażone w wagę bagażową, która umożliwia ostateczne sprawdzenie wagi bagażu (zwłaszcza, że wiele kobiet ma tendencję do „dopychania” drobiazgów do walizki i w efekcie nierzadko okazuje się, że magicznie przytyła ona 2-3 kg).

Bagaż szczelnie zapakowany

Dobry, przylotniskowy parking Balice, nie tylko umożliwia zważenie bagażu, ale również jego zabezpieczenia za pomocą folii stretch. Takie owinięcie bagażu folią nie tylko zabezpiecza jego zawartość, ale również chroni powierzchnię walizki przed obiciem, otarciem czy zaplamieniem. Zamiast zabezpieczać bagaż na lotnisku, można to zrobić wygodniej jeszcze na parkingu.

Ładowanie pojazdu elektrycznego? Nie ma sprawy

Nowe auta hybrydowe oraz powoli zyskujące popularność auta elektryczne, po okresie postoju mogą wymagać doładowania. Stacje umożliwiające pozyskanie mocy przez auto elektryczne mają jedynie niektóre, najlepsze parkingi przy lotniskach. Jeśli masz auto z modułem elektrycznym, warto się upewnić, czy parking który wybierasz posiada takie udogodnienie.

Jakie jeszcze inne, dodatkowe usługi poszerzą ofertę parkingów przy lotnisku w przyszłości? Może obsługi w wielu językach, możliwości wzięcia prysznicu bądź dostępu przez komórkę do systemu kamer monitorujących auto, tak by móc „podglądnąć” go będąc na wakacjach? Na pewno parkingi przy lotniskach nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa w zakresie rozwoju swoich usług dodatkowych.

Fot. Materiały zewnętrzne

 

Polecane
Facebook
 
COUNT:27