Promocyjny leasing 102%? Bardzo proszę!

Opublikowano: 2019-11-02
Czym jest promocyjny leasing 102%?
Leasing, jak powszechnie wiadomo, jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań, które pozwalają na zakup samochodu.

Mimo że istnieją również oferty skierowane do klientów indywidualnych, jest to przede wszystkim narzędzie finansowania przeznaczone dla przedsiębiorców (szczególnie małych i średnich).

Dlaczego leasing?

Klienci posiadający firmy chętnie korzystają z leasingu ze względu na korzyści finansowe. Przedsiębiorca ma możliwość odliczenia kosztów, a do tego może zrezygnować z umowy w dowolnym momencie (jest to szczególnie ważne, gdy w grę wchodzi np. utrzymanie płynności finansowej).

Poszczególne leasingi różnią się jednak od siebie. Jedną z ciekawszych obecnie propozycji jest leasing 102%, który można uzyskać na promocyjnych warunkach w ofercie Dacia Finansowanie - https://www.daciafinansowanie.pl/promocje/leasing. Prześledźmy zatem, co kryje się pod tą nieco tajemniczą nazwą i na co może liczyć leasingobiorca.

Leasing 102%

Decydując się na rozwiązanie proponowane przez Dacia Finansowanie, możemy trafić obecnie na bardzo atrakcyjne promocje - dostępne są m.in. rabaty ubezpieczeniowe w wysokości 0,9% na modele Sandero oraz Logan MCV SCe 75. Czego natomiast można się spodziewać po samym leasingu 102%? Jego główne cechy to:

  • koszt całkowity, którego wartości minimalna wynosi 102%;
  • opłata wstępna już od 10%;
  • okres leasingowania umożliwiający dostosowanie do własnych potrzeb - od 24 do 60 miesięcy;
  • opcja wykupu samochodu - 19% po 24 miesiącach oraz od 1 do 10% dla 36, 48 lub 60 miesięcy;
  • dodatkowe ubezpieczenie GAP bądź ubezpieczenie leasingobiorcy.

Leasing 102% to rozwiązanie idealnie skrojone pod przedsiębiorcę, który prowadzi małą lub średnią firmę, a samochód jest jednym z fundamentów biznesu. Jak najprościej dowiedzieć się więcej na temat przedstawionej oferty? Wystarczy wejść na stronę Dacia Finansowanie, wypełnić formularz, a konsultant zgłosi się do nas w najbliższej przyszłości. Naprawdę warto!

Fot. Materiały zewnętrzne

 

Polecane
Facebook
 
COUNT:27