RANGE ROVER – SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA 2013

Opublikowano: 2013-06-19
RANGE ROVER został samochodem roku Playboya 2013.
Całkowicie nowy Range Rover wygrał jubileuszowy plebiscyt i na dwudziestolecie polskiej edycji Playboya jednogłośnie został wybrany „Samochodem roku Playboya”

„Range Rover zasłużył na tytuł Samochód Roku, bo robi na każdym wrażenie, jest ponadczasowy i wielozadaniowy. To piękna i świetnie wyposażona limuzyna, którą da się zjechać z asfaltu i podróżować z daleka od bitych dróg” - tak jury pod przewodnictwem Włodzimierza Zientarskiego uzasadniło swój werdykt.

Gala „Samochód Roku Playboya 2013”, odbyła się 17-ego czerwca 2013 roku w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Szulim oraz Mateusz Borek.

Podczas Gali wręczono nagrody dla zwycięzców tegorocznego plebiscytu Samochód Roku Playboya 2013. Do konkursu zgłoszono siedemdziesiąt pięć nowych modeli, z których jury wybrało zwycięzców w dwunastu kategoriach. W jury zasiedli: Włodzimierz Zientarski – przewodniczący jury, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper oraz Rafał Jemielita.

Główną nagrodę i tytuł Samochodu Roku Playboya 2013, jury przyznało całkowicie nowemu Range Roverowi. Jury uzasadniło swój werdykt następującymi słowami: „Range Rover wygrał jubileuszowy plebiscyt i na dwudziestolecie polskiej edycji Playboya jednogłośnie został wybrany „Samochodem roku Playboya”. Brytyjska terenówka zasłużyła na nagrodę, bo jest wielozadaniowa. Ten samochód jest jak dobra limuzyna, jest dopracowany w najdrobniejszych detalach i prestiżowy, a przy okazji da się nim zjechać z asfaltu i podróżować bardzo daleko od bitych dróg.

Fot. Land Rover Brand Manager
IP

 

Polecane
Facebook
 
COUNT:27