Samochód, a rower

Opublikowano: 2014-10-22
Samochód, a rower - co lepsze?
W dzisiejszych czasach rowery zdobywają co raz większą popularność. Zdrowy tryb życia, świeże powietrze to coś, co większość z nas uwielbia co raz bardziej.

Wszędzie mnóstwo dyskusji pomiędzy zwolennikami zdrowych rowerów, a szybkich samochodów. Co jednak z tymi, którzy chcą korzystać i z jednego i z drugiego środka transportu?

Wielu ludzi korzysta z rowerów na co dzień. Wierzą oni, iż bardzo często, rowerem można dotrzeć do pracy czy do szkoły, o wiele szybciej niż samochodem. W większych miastach teoria ta, ma swoje zastosowanie. Rowerem łatwiej uniknąć korków i świateł. W kwestii komfortu jednak, to samochody mają pierwszeństwo. Nie w każdą pogodę jednak, podróż rowerem należy do relaksujących. Są jednak i tacy, którzy potrafią pogodzić jedno z drugim. Jako, że przeprawa rowerem przez zatłoczone miasto jest nie lada wyzwaniem, wielu ludzi, po mieście woli poruszać się samochodem, a rowerem po parkach, lasach, czy polach.

Aby jednak dostać się na malownicze przedmieścia, trzeba rowery przetransportować. I tu dla wielu pojawia się problem. Jak zorganizować wycieczkę całej rodziny, wraz z całym, rowerowym ekwipunkiem? Do niedawna, z wycieczek tego typu mogli korzystać tylko nieliczni. Prościej mówiąc Ci, którzy byli w stanie zmieścić do swoich pojazdów i rodzinę i rowery.

Na szczęście bagażnik na rower, to rozwiązanie banalnie proste, a jak bardzo ułatwiające życie. Wybierając takowy bagażnik, nie musimy rezygnować z innych bagaży wewnątrz samochodu. Przewożenie rowerów nie jest już żadnym problemem. Bagażnik taki montowany jest w końcu na dachu. Dzięki swojemu genialnemu zastosowaniu, są one używane nie tylko w celu przetransportowania rowerów w czasie przeprowadzki czy z miejsca kupna do domu. Dzięki takiemu ułatwieniu, co raz więcej ludzi zabiera je ze sobą wszędzie!

Przewożenie rowerów nie jest już dłużej problemem. Dzięki samochodowym bagażnikom na rower, możemy cieszyć się jednośladami gdziekolwiek chcemy. Wakacje na wsi z rowerem i rodziną to najlepsza propozycja na aktywnie spędzony, zdrowy wypoczynek.

Fot. norauto.pl
Autor zewnętrzny

 

Polecane
Facebook
 
COUNT:13